"Fotograf" - polski thriller w kinach od 9 stycznia

2015-01-08 12:00:00 (ost. akt: 2015-01-08 10:02:50)
Fotograf - polski thriller w kinach od 9 stycznia

Autor zdjęcia: mat. promocyjne / prod. Kino Świat

Waldemar Krzystek, reżyser znany m.in. z filmów "Mała Moskwa" i "80 milionów" powraca na afisze kinowe z kolejną produkcją pod jego przewodnictwem. "Fotograf" to film z pogranicza thrillera i sensacji z doborową polsko-rosyjską obsadą. Jego premiera już w najbliższy piątek 9 stycznia.

[Opis dystrybutora] Na terenie współczesnej Moskwy grasuje nieuchwytny seryjny morderca. Funkcjonariusze nadali mu przydomek „Fotograf”, gdyż przy ciałach swoich ofiar zostawia kartoniki z numerami, stosowane przez ekipy śledcze, kiedy fotografują zwłoki i potencjalne dowody na miejscach zbrodni.

Tropy prowadzą do dawnego garnizonu Armii Radzieckiej w Legnicy i serii dramatycznych wydarzeń, które rozegrały się tam w latach 70. Rosyjska ekipa dochodzeniowa wyrusza do Polski, korzystając na miejscu ze wsparcia oficera lokalnej policji (Adam Woronowicz). W składzie ekipy jest milicjantka Natasza (Tatyana Arntgolts) – jedyna osoba, która rozmawiała z mordercą i zdołała przeżyć. Jedyna, która jest w stanie go rozpoznać, gdyby doszło do konfrontacji.

W filmie zobaczymy również m.in. Tomasza Kota, Sonię Bohosiewicz i Agatę Buzek. Zdjęcia do filmu robione były w Legnicy, Wrocławiu i w Moskwie.
Film trafi do kin w Polsce 9 stycznia!


Zobacz oficjalny trailer filmu!

AN

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB