Konkurs literacki „O Różę Małego Księcia”

2014-09-09 14:28:15 (ost. akt: 2014-09-09 14:58:54)
Konkurs literacki „O Różę Małego Księcia”

Autor zdjęcia: Grzegorz Wadowski

Młodzi pisarze i poeci mają szansę zmierzyć się w kolejnej edycji konkursu literackiego „O Różę Małego Księcia”. Pięć wierszy lub prozę do pięciu stron można przesyłać pod adres Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie do 31 października. Rozstrzygnięcie konkursu 13 listopada.

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich chętnych uczniów olsztyńskich szkół podstawowych i gimnazjalistów do wzięcia udziału w kolejnej edycji Konkursu Literackiego „O Różę Małego Księcia”.

Pięć wierszy lub prozę do 5 stron (maszynopis lub wydruk komputerowy) o dowolnej tematyce, w trzech egzemplarzach należy podpisać godłem (czyli wybranym przez dziecko słowem, pseudonimem, które utajni dane osobowe), a do prac dołączyć kopertę opatrzoną tym samym godłem, zawierającą czytelnie zapisane dane autora (imię i nazwisko, wiek, adres domowy, nr telefonu, adres oraz nr szkoły i klasę).

Rozstrzygniecie i wręczenie nagród nastąpi w czwartek (13 listopada) o godz. 18.00 w Kamienicy Nauajcka MOK przy ul. Dąbrowszczaków 3. Laureatów powiadomimy telefonicznie, zaś wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Obowiązuje podział na trzy kategorie wiekowe:
1. uczniowie klas I-III
2. uczniowie klas IV-VI
3. uczniowie gimnazjów

Uwaga! Na prace czekamy do 31 października. Należy wysłać je pod adres: Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, ul. Dąbrowszczaków 3, 10-538 Olsztyn z dopiskiem na kopercie: Konkurs Literacki „O Różę Małego Księcia”

Materiały organizatora


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB