Pracownia literacka: spotkanie z Anną Osowską

2014-03-19 12:02:50 (ost. akt: 2014-03-19 12:06:50)
Pracownia literacka: spotkanie z Anną Osowską

Autor zdjęcia: MOK Olsztyn

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza na spotkanie z Anną Osowską, autorką książki „W cieniu papierówki”. Spotkanie odbędzie się w piątek, 21 marca w Kamienicy Naujacka MOK przy ul. Dąbrowszczaków 3.

Anna Osowska - urodziła się 16 kwietnia 1966 roku w Drawsku Pomorskim. Lekarka, internistka, endokrynolog z dziennikarskim i społecznikowskim zacięciem. Od dzieciństwa związana z Bartoszycami, a od ponad dwudziestu lat z Sępopolem, w którym prowadzi praktykę lekarską. Obecnie wraz z mężem i synami mieszka w siedlisku, remontując je od lat. Pisane przez nią artykuły do „Zdrowia dla Każdego” znalazły znacznie wielu czytelników, podobnie jak felietony drukowane w miesięczniku „Gmina” czy „Biuletynie Lekarskim”.

Debiut literacki „W cieniu papierówki” to uwieńczenie jej inklinacji pisarskich. Powieść stanowi rodzaj autobiografii literackiej. Dzięki niej można poznać zawiłości życia prowincjonalnej lekarki, odwiedzić magiczne miejsca Warmii i Mazur oraz zdystansować się od własnych przeżyć i marzeń.

Z cyklu Pracownia literacka: spotkanie autorskie z Anną Osowską promujące książkę pt. „W cieniu papierówki”
21 marca (piątek) godz. 18.00
Kamienica Naujacka MOK, ul. Dąbrowszczaków 3
Wstęp wolny.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB