Pierwszy rozbiór półtuszy z poezji i prozy

2014-02-26 11:30:24 (ost. akt: 2014-02-26 11:35:49)
Pierwszy rozbiór półtuszy z poezji i prozy

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Powraca Rzeźnia Literacka, tym razem w nowej formule! Zmiany dla ducha i ciała – nadrąbaliśmy formułę Rzeźni! Podczas każdego spotkania, w dwóch odrębnych blokach, swoje teksty prezentować będą poeci i prozaicy. Masz coś ciekawego? Zahacz o amfiteatr w czwartek, 27 lutego, o godz. 19.00! Twój tekst oceni profesjonalne jury i publiczność. Okaże się, kto najlepiej rozbierze półtuszę. Wstęp wolny.

Rzeźnia literacka to cykl konkursów literackich składający się z czterech lub pięciu spotkań, po jednym w kolejnym miesiącu pierwszej połowy danego roku. Ostatnie spotkanie jest jednocześnie Wielkim Finałem, na którym zostaje wyłoniony zwycięzca w kategorii proza i zwycięzca w kategorii poezja. Nazwa Rzeźnia Literacka nawiązuje do Rzeźni numer pięć powieści amerykańskiego pisarza Kurta Vonneguta.

Każde wydarzenie, czy to kolejne spotkania z cyklu Rzeźni Literackiej, czy przedRzeźni Literackiej, jest wzbogacone oprawą muzyczną oraz wystąpieniem autorskim znanego poety lub prozaika.

Startujemy 27 lutego w czwartek, jak zwykle, w Sali Kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena w Olsztynie. Zgłoszenia: animacja@mok.olsztyn.plKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB