Premiery w kinie. Sprawdź, na co warto się wybrać

2013-11-22 09:35:35 (ost. akt: 2013-11-22 15:35:42)
Premiery w kinie. Sprawdź, na co warto się wybrać

Autor zdjęcia: Materiały dystrybutora

5 nowych filmów trafi dziś na ekrany kin. Fani najbardziej czekali na "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia".

"Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia" — kontynuacja wydarzeń z pierwszej części ,,Igrzysk śmierci", które stały się kinowym hitem na całym świecie. W drugiej części Katniss i Peeta odbywają obowiązkowe Tournee Zwycięzców, kiedy dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich zuchwały czyn. W tle trwają przygotowania do rocznicowych 75. Głodowych Igrzysk, które przyniosą zaskakujący obrót spraw... Bo Kapitol jest zły. I Kapitol pragnie zemsty! Wkrótce okaże się, że zwycięska para stanie przed kolejnym wyzwaniem. ,,W pierścieniu ognia" to druga część bestsellerowej trylogii autorstwa Suzanne Collins, która stała się jednym z największych wydawniczych fenomenów ostatnich lat.

"Ratujmy Mikołaja!" — elf Bernard marzy, aby trafić do elitarnej grupy naukowców, pracujących w tajnym laboratorium Świętego Mikołaja. Jednak za sprawą niefortunnego wynalazku, poczciwy pechowiec niechcący ujawnia lokalizację laboratorium chciwemu miliarderowi. Złoczyńca pragnie ukraść sekrety Mikołaja i zabrać magiczną kulę czasu, która umożliwia wręczenie prezentów dzieciom na całym świecie w jedną noc. Jedynym sposobem na powstrzymanie zła, naprawienie szkód, uratowanie Mikołaja i świąt Bożego Narodzenia, jest ratunkowa misja w czasie, która wywołuje całą masę zabawnych komplikacji.

"Last Vegas" — Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman oraz Kevin Kline grają wieloletnich przyjaciół, którzy nie zamierzają zachowywać się zgodnie ze swoim wiekiem i kiedy jeden z nich postanawia się wreszcie ożenić, wyruszają do Las Vegas, by urządzić mu pamiętny wieczór kawalerski. Billy, Paddy, Archie i Sam dosyć szybko zdają sobie sprawę z tego, że dekady imprezowego uśpienia mocno zmodyfikowały reguły gry: Miasto Grzechu stało się zupełnie innym miejscem, a różnego rodzaju rywalizacje mocno nadwątliły ich przyjaźń. Jednak nie mają zamiaru dawać za wygraną. Być może ich czasy już przeminęły, lecz czwórka mężczyzn sprawi, że Las Vegas padnie do ich stóp!

"Płynące wieżowce" — Na warszawskim osiedlu mieszkają Ewa z synem Kubą i jego dziewczyną Sylwią. Ewa nie jest zachwycona dziewczyną. Dla chłopaka odskocznią od domowego konfliktu i codziennej rutyny jest sport. Kuba trenuje pływanie, jest jednym z najlepszych zawodników w studenckiej sekcji pływackiej AWF-u. Na imprezie Kuba i Sylwia poznają Michała, który nie ukrywa swojej homoseksualnej orientacji. Wzajemne zauroczenie chłopaków wkrótce przeradza się w uczucie. Kuba nie potrafi jednak wybrać między tym, co czuje do Michała, a głębokim przywiązaniem i miłością, którymi darzy Sylwię. Decyzja, którą musi podjąć, zaczyna go przerastać. Swój dramat przeżywa również Michał, który chce stworzyć z Kubą swój pierwszy prawdziwy związek.

"Młoda i piękna" — 17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu spotyka Niemca, z którym przeżywa swój „pierwszy raz”. Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem, dziewczyna zmienia się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę.


Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. schwartz2 #1251478 | 89.228.*.* 22 lis 2013 20:25

    Nie dajcie sie nabrac na link ponizej.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. renia #1251372 | 83.26.*.* 22 lis 2013 18:11

    Znalazłam stronę, gdzie każdy może odebrać tylko jedno darmowe doładowanie. Skopiuj i wklej do przeglądarki: http://doladaduj24.pl/e4b

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)