Jak odnaleźć siebie?

2013-10-08 07:00:00 (ost. akt: 2013-10-07 21:29:07)
Jak odnaleźć siebie?

Miałeś kiedyś taką sytuację, że coś ci w życiu nie wyszło i nie wiedziałeś, co masz ze sobą zrobić? Pomnóż to razy 5. Wtedy mniej więcej poczujesz się tak jak Cheryl Strayed. A potem wyrusz w niesamowicie długą i trudną podróż przez trzy amerykańskie stany. Przeczytajcie recenzję "Dzikiej drogi".

Cheryl nigdy nie miała łatwego życia. Gdy miała 23 lata, zmarła jej matka Bobbi. Dla Cheryl to był cios. Potem zaczęło sypać się jej małżeństwo. Młoda kobieta nie umiała sobie ułożyć życia na nowo. Postanowiła więc wyruszyć w podróż po Pacific Crest National Scenic Trail, tzw. PCT.

Choć Cheryl przygotowywała się do tej wyprawy przez kilka miesięcy, już pierwsze dni spędzone na szlaku pokazały, że nic nie będzie takie, jak zaplanowała. Zamiast wygodnej wędrówki, przyjemnych postojów i spokojnych nocy musiała zmagać się z za małymi butami, wieloma ranami, brakiem pieniędzy i ze wszystkimi swoimi słabościami. A jednak...

To jak będzie wyglądać nasze życie, zależy tylko od nas. To dość wyświechtane zdanie, ale Cheryl udowadnia, że jest prawdziwe. Ona jak nikt inny to zrozumiała. Dzięki temu dojrzała, stała się silna i pewna siebie. Znalazła i przebyła własną drogę. To jest inspirujące. Cheryl daje świadectwo tym wszystkim motywacyjnym tekstom. Ale nie wystarczy sobie powiedzieć, że będę lepszy. Trzeba ruszyć się i zrobić wszystko, żeby być lepszym. Czy jesteśmy tak naprawdę gotowi, żeby to zrobić? Żeby znaleźć swój własny szlak PCT i go przebyć?

Przeczytaj całą recenzję na blogu Koziolkuj.pl

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Nel #1760707 | 194.114.*.* 23 cze 2015 09:27

    Bardzo fajny artykuł – dużo o tym odnaleźć siebie też tutaj http://jakzarabiacjakoszczedzac.blogspot .com

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Fasia #1722889 | 194.114.*.* 27 kwi 2015 07:12

    fajny artykuł - dużo o odnajdywaniu siebie też tutaj www.jakoszczedzacjakzarabiac.blogspot.co m

    ! - + odpowiedz na ten komentarz