Pomóż nazwać tajemniczego Ludka

2013-10-02 11:38:41 (ost. akt: 2013-10-02 11:56:26)
Pomóż nazwać tajemniczego Ludka

Czerwony, uśmiechnięty Ludek od kilku miesięcy jest maskotką akcji "Olsztyn czyta". Teraz pomysłodawcy akcji szukają dla niego imienia. O pomoc proszą wszystkich czytających z Olsztyna.

Kochani, ponieważ już październik jesiennym słońcem nas wita, czas nadszedł na zmiany! Otóż – wszem i wobec ogłaszamy, że nasz Ludek ma się już lepiej i dopomina się, bardzo nawet – mamy nadzieję, że pomożecie nam wybrać imię dla naszego Ludka, bo prawdę mówiąc, on się nie może zdecydować...

W każdym razie – jeśli któreś imię Wam się podoba, sądzicie, że pasuje do naszego Ludka, że to właśnie TO imię, polubcie planszę. Jeśli skomentujecie, udostępnicie – bardzo się ucieszymy, ale to nie jest konieczne :)

Zależy nam, żeby poznać Wasze typy. Spośród trzech imion, które zbiorą najwięcej "Lubię to" Ludek wybierze to swoje i jedyne. A wśród tych, którzy włączą się w szukanie imienia, też będą tacy, którzy otrzymają od nas niespodzianki...

Jeśli jesteście ciekawi, jak nasz Ludek ujrzał światło dnia, to rzecz ma się nastepująco. W jednej z naszych Filii – konkretnie w Multicentrum – pracuje Karol. I nie byłoby w tym może nic aż tak znowu szczególnego, bo zapewne w wielu miejsach pracują ludzie o tym imieniu, ale nasz Karol to KRL – dokładnie Karol KRL Kalinowski - rysownik i scenarzysta komiksowy. Magister sztuki po kierunku projektowanie graficzne.Tworzy komiksy, robi muzykę, był jednym z prowadzących podcastu Schwing! Jest autorem "Łałmy" a wśród wielu jego osiągnięć, jest nawet stworzenie fontu „kaerel font”!

I to on właśnie narysował naszego Ludka, nadał mu kolor, dorobił ślepka i książkowy uśmiech. Tak powstał nasz Ludek, który teraz czeka na imię. Bardzo prosimy, pomóżcie nam je wybrać. Przez całe wakacje podczas wielu imprez zbieraliśmy Wasze propozycje, z nich nasz Ludek wytypował 29 plus jedno miejsce zostawił na ewentualne wyłonienie typu imienia, jeśli takowe się zrodzą w Waszych głowach, a nie będzie ich na planszach.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB