Zakaz czytania w Olsztynie?

2013-09-25 17:36:29 (ost. akt: 2013-09-26 01:01:01)
Zakaz czytania w Olsztynie?

Autor zdjęcia: Olsztyn czyta

Niecodzienny Ludek jest maskotką akcji "Olsztyn czyta". Niestety, ktoś zakneblował mu usta. Internauci szukają odpowiedzi na pytanie: Kto i dlaczego mu to zrobił? I czy to prawda, że Olsztyn nie czyta?

Ludek z zamkniętymi ustami pojawił się w sieci we wtorek. Prowadzący akcję Olsztyn czyta napisali: - Wyobraźcie sobie, że dziś zastałyśmy naszego Ludka Olsztyn czyta! w takim oto stanie! W pierwszej chwili zupełnie nie wiedziałyśmy, co się wydarzyło i skąd u niego taki spadek formy... Nie macie pojęcia, jak się o niego martwimy! Wciąż powtarza coś o zakazie czytania - piszą dramatycznie.

Organizatorzy akcji pytają: - Czy Wy wiecie, o co mu chodzi?! I co zrobić, żeby mu się poprawiło, bo jakoś niewyraźnie wygląda... martwimy się o niego!

Olsztyńscy czytający szukają odpowiedzi na te pytania. Pod wpisem pojawiło się już wiele odpowiedzi, ale nie wiadomo, która z nich jest prawdziwa. - Czekamy na Wasze podpowiedzi i historie, diagnozy i domysły, a może jakieś tytuły na lekarstwo dla naszego małego przyjaciela do niedzieli. Prosimy, pomóżcie – chcemy by wrócił do formy! A może trzeba mu jakoś udowodnić, że czytamy...? Macie pomysł? - dodają pomysłodawcy akcji.

Za najtrafniejszą diagnozę i najskuteczniejsze lekarstwo czeka na śmiałka piękny album "Olsztyńskie skrzydła". Autorzy komentarzy, które rozbawią i zaintrygują organizatorów akcji otrzymają kolejno koszulkę warmińską i przywieszkę do kluczy z babą pruską.

Zostaw swoją odpowiedź - TUTAJ.

wam


Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Robert Gronowicz #1213069 | 95.160.*.* 7 paź 2013 12:02

    http://www.ermail.pl/klik/V3BfYmED

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Czytelnik #1204783 | 81.190.*.* 25 wrz 2013 17:44

    Kto chce, ten czyta. To i przyjemność, i wysiłek. Niektórzy wolą przyjemność bez wysiłku. Względnie zasłaniają się brakiem czasu i pieniędzy.Potem jednak tych ludzi można spotkać w roli sklepowego biegacza za wszystkim i niczym (nie za darmo). Zaczyna się od nieczytania książek, potem nieczytania umów kredytowych, nieczytania rozkładów jazdy, godzin otwarcia sklepów. Czytanie- ważny nawyk, choć coraz bardziej zapominany. A przykład idzie z góry-statystyczni mamo i tato z jedną książką na rok.

    Ocena komentarza: warty uwagi (18) ! - + odpowiedz na ten komentarz