Nowa powieść Barbary Rybałtowskiej

2013-05-20 15:37:37 (ost. akt: 2013-05-20 15:38:46)
Nowa powieść Barbary Rybałtowskiej

Barbara Rybałtowska jest autorką osiągającej kilkunastotysięczne nakłady Sagi ("Bez pożegnania", "Szkoła pod Baobabem" itd.), powieści (m.in. "Kuszenie Losu"), biografii Barbary Brylskiej ("Barbara Brylska w najtrudniejszej roli"), biografii Barbary Wrzesińskiej, oraz książki o Idze Cembrzyńskiej i Andrzeju Kondratiuku. W czerwcu do księgarń trafi jej najnowsza książka.

Jej powieści cieszą się ogromnym powodzeniem wśród czytelniczek, podobnie jak jej spotkania autorskie organizowane w całej Polsce.

"Przypadek sprawił": Życie zatacza krąg, a rodzinne historie kryją wiele tajemnic. Dramatyczne zdarzenia skłaniają Ewę, emerytowaną architekt, żonę sławnego reżysera, do wspomnień na temat dramatu z jej młodości – tajemniczej śmierci starszej siostry, Joanny. Ewa rozpoczyna wędrówkę jej śladami. Postaci sprzed lat i niektóre wątki ich życia widziane w nowym świetle okazują się mieć zaskakujące znaczenie w rozwiązaniu tajemnicy. Poznajemy warszawski światek artystyczny sprzed 1970 roku, historię rodziny z czasów drugiej wojny światowej, wspomnienia o radosnym wypadzie obu sióstr z PRL do krajów na południe Europy, przyglądamy się przemianom ustrojowym w Polsce. Czy w scenerii pięknych jezior mazurskich, zagadka sprzed lat znajdzie w końcu rozwiązanie?

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB