"Gramy dalej" - autobiografia legendy Juventusu - Alessandra Del Piero

2013-04-23 18:07:45 (ost. akt: 2013-04-23 18:10:40)
Gramy dalej - autobiografia legendy Juventusu - Alessandra Del Piero

Autor zdjęcia: Materiał wydawcy

Już wkrótce oferta książek sportowych Wydawnictwa SQN wzbogaci się o nową pozycję. Tym razem prezentujemy autobiografię gwiazdy klubu Juventus, Alessandra Del Piero, wydaną wspólnie z redakcją JuvePoland. Premiera książki odbędzie się 8 maja. Polskie wydanie jest pierwszym przekładem autobiografii Del Piero na świecie!

Gramy dalej to precyzyjne i szczere podsumowanie dotychczasowej kariery kapitana klubu Juventus, który bez wątpienia jest wielką gwiazdą futbolu. Podczas swojej dotychczasowej kariery rozegrał 705 meczów i zdobył 289 bramek, w tym mistrzostwo świata dla Włoch w 2006 roku.

W Gramy dalej udowadnia, że mimo sławy jest obecnie taki sam jak wtedy, gdy opuszczał rodzinną miejscowość, żeby walczyć na wielkich boiskach. Wciąż najważniejsze są dla niego pasja, przyjaźń, uczciwość, duch drużyny, poświęcenie i wyzwanie. Jest uwielbiany przez miliony kibiców i szanowany przez kolegów z zespołu, których przez wiele lat jako kapitan drużyny prowadził do zwycięstwa.

Informacje o książce:
tytuł: Gramy dalej
tytuł oryginału: Giochiamo Ancora
autor:  Alessandro Del Piero
tłumaczenie: Marcin Nowomiejski
język oryginału: włoski
wydawnictwo: SQN
liczba stron: 192 + 8 wkładka zdjęciowa
data wydania: 8 maja 2013
ISBN: 978-83-63248-94-9
cena: 39,90 z VAT

Tytuł, jaki piłkarz wybrał dla swojej autobiografii, jest dowodem na to, że nadal chce się rozwijać, chce grać dalej. Pokolenie młodszych piłkarzy nie jest dla niego konkurencją. Del Piero wciąż prezentuje na boisku niesamowitą wirtuozerię, entuzjastycznie walcząc od początku do końca i dając z siebie wszystko.

Alessandro del Piero to kapitan włoskiego klubu piłkarskiego Juventus – drużyny, z którą związany był przez dwadzieścia ostatnich lat i z którą wygrał wszystko, co było do wygrania. Wielokrotnie reprezentował Włochy w piłkarskich mistrzostwach świata, a w 2006 roku zdobył Puchar Świata na Mundialu w Niemczech.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB