Serial 11.22.63 ukaże się na antenie FOX

2016-01-25 17:38:18 (ost. akt: 2016-01-25 17:53:09)
Serial 11.22.63 ukaże się na antenie FOX

Autor zdjęcia: Materiały dystrybutora

FOX podpisał umowę na wyłączność na emisję nowego serialu sensacyjnego „11.22.63” wyprodukowanego przez spółkę Bad Robots Productions należącą do J.J. Abramsa. Premierowa emisja serialu odbędzie się wiosną tylko na antenie kanału FOX

Umowa z wytwórnią Warner Bros. International Television Distribution zapewnia telewizji FOX wyłączne prawa do premierowej linearnej emisji oraz prawa nielinearne na 18. europejskich rynkach, m.in. w Polsce, Bułgarii, we flamandzkiej części Belgii, w Chorwacji, Finlandii, Grecji, w Hiszpanii, Holandii, Niemczech, Norwegii, w Portugalii, Rosji, Serbii, Słowenii, Szwecji, na Węgrzech, we Włoszech i w Wielkiej Brytanii.

Serial 11.22.63, jest adaptacją bestsellerowej powieści Stephena Kinga. Nad produkcją współpracowało studio Bad Robot Productions, spółka Warner Bros. Television, oraz autor bestsellerowych thrillerów Stephen King i producent wykonawcza i scenarzystka Bridget Carpenter.

Reżyserem serialu jest zdobywca Oscara, Kevin Macdonald (Ostatni król Szkocji, Stan gry), który pełni także obowiązki producenta wykonawczego pierwszego, dwugodzinnego odcinka.

Serial przenosi widzów do Teksasu w latach 60., gdzie Jake, nauczyciel z liceum, który znalazł się na życiowym rozdrożu i chce zrobić coś naprawdę ważnego. Jake stara się rozwikłać szereg zagadek związanych z domniemanym zamachowcem, Lee Harvey’em Oswaldem (Daniel Webber, Zatoka serc). Plany Jake’a może przekreślić nie tylko Oswald, ale także Sadie Dunhill (Sarah Gadon), piękna bibliotekarka, w której się zakochuje oraz samą Przeszłość...., która nie chce zostać zmieniona. A ponieważ Przeszłość nie chce zmian, to będzie się przed nimi bronić - często w brutalny sposób.

Odcinki serialu 11.22.63 będą emitowane przez osiem kolejnych tygodni na kanałach FOX i zostaną udostępnione w ramach powiązanych z kanałem serwisów VOD.

Tagi: 11.22.63 FOX

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB