Powrót ojca marnotrawnego: "Uprowadzona 3" w kinach od 9 stycznia

2015-01-08 14:00:00 (ost. akt: 2015-01-08 10:04:06)
Powrót ojca marnotrawnego: Uprowadzona 3 w kinach od 9 stycznia

Autor zdjęcia: mat. promocyjne / 20th Century FOX

Liam Neeson powraca po raz trzeci na ekrany kin jako Bryan Mills, były agent do zadań specjalnych, który w dwóch poprzednich częściach musiał ratować swoją rodzinę z rąk porywaczy. Trzecią odsłonę "Uprowadzonej" podobnie jak drugą, wyreżyserował Olivier Megaton znany reżyserii filmu "Transporter 3".

Bryana Millsa nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat oczyszcza świat z najbardziej zwyrodniałych szumowin. Przestępcy już kilka razy próbowali go za to ukarać i za każdym razem przypłacali to życiem. Tym razem zaatakują wyjątkowo boleśnie. Gdy jego ukochana żona zostanie zamordowana, a podejrzenie padnie na niego, Bryan znów będzie musiał zrobić użytek ze "swych wyjątkowych umiejętności", by dorwać winnych, oczyścić się z zarzutów i przede wszystkim ochronić najdroższą córkę. Jednak tym razem wróg okaże się wyjątkowy...[opis dystrybutora]

Oprócz Neesona na ekranie zobaczymy Maggie Grace, Famke Janssen, Lelanda Orsera i Jona Griesa z poprzednich części "Uprowadzonej". Obsadę zasilił w tej odsłonie Forest Whitaker.

"Uprowadzona 3" wejdzie na ekrany polskich kin 9 stycznia!

Zobacz oficjalny trailer filmu od 20th Century FOX!


AN

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB