Jacek Wójcicki z recitalem w Filharmonii

2014-11-12 13:03:02 (ost. akt: 2014-11-12 13:04:31)
Jacek Wójcicki z recitalem w Filharmonii

W cyklu POP Filharmonia w dniu 18 listopada 2014 (wtorek), o godz. 19.00 w sali koncertowa Filharmonii z recitalem wystąpi Jacek Wójcicki – niepowtarzalna osobowość sceniczna obdarzona talentem aktorskim i pięknym tenorowym głosem.

„Jacek na scenie staje się fascynującym demonem wesołej i smutnej piosenki. Idźcie popatrzeć jak występuje! Podziwiajcie! Zaproście do domu!”- Tak zapowiadał go w „Piwnicy pod Baranami” legendarny założyciel i wieloletni dyrektor kabaretu, Piotr Skrzynecki.

W recitalu w wykonaniu Jacka Wójcickiego usłyszymy zarówno doskonale znane publiczności pozycje z jego własnego repertuaru, jak i nieśmiertelne przeboje Marka Grechuty, Ewy Demarczyk, piosenki z filmów oraz nowe propozycje z nadchodzącej płyty artysty - "Zaklinam czas". Klip do piosenki o tym tytule kręcony był w miejscach szczególnie ważnych dla artysty. Te miejsca to Wola Justowska, Zwierzyniec, Salwator – gdzie Jacek Wójcicki się wychował, dorastał i mieszka do dziś.

Jackowi Wójcickiemu na scenie będzie towarzyszył zespół muzyczny. Czeka nas wieczór pełen muzycznych wrażeń.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB