Premiera "Czerwonych nosów" odwołana

2014-10-06 12:03:52 (ost. akt: 2014-10-06 18:22:03)
Premiera Czerwonych nosów odwołana

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

Sobotnia premiera „Czerwonych nosów” w Teatrze im. Jaracza została odwołana. Przyczyną była choroba aktorki. Jednak już w niedzielę (5 października) wieczorem widzowie mogli obejrzeć sztukę Petera Barnesa.

Premierę „Czerwonych nosów” zaplanowano na sobotę na godz. 19. Widownia teatru była wypełniona, kiedy ogłoszono 15 minutowe przesunięcie rozpoczęcia przedstawienia ze względu na złe samopoczucie jednej z aktorek.

Widzów zaproszono do foyer na lampkę szampana. Po dzwonku wszyscy wrócili na widownię Dużej Sceny i wtedy Beata Ochmańska i Piotr Filipowicz, zastępca dyrektora do spraw organizacji i marketingu, ogłosili odwołanie premiery.

— Zaproszenia i bilety z premiery zachowują ważność — informuje Ochmańska. — Można je wymienić na inny odpowiadający termin. Można też zwrócić bilet i otrzymać zwrot pieniędzy.

„
Czerwone nosy” to historia teatralnej trupy prowadzonej przez mnicha w Flote w czasach zarazy, która w XIV wieku pustoszyła Europę.

Jednak, jak zapowiadał reżyser Janusz Kijowski, jest to zrealizowane z rozmachem widowisko musicalowe, z tańcem i piosenkami.

Byliśmy na pokazie przedpremierowym... Sztukę będzie można oglądać do 30 października.


MZG

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB