Premiera "Czerwonych nosów" odwołana

2014-10-06 12:03:52 (ost. akt: 2014-10-06 18:22:03)

Sobotnia premiera „Czerwonych nosów” w Teatrze im. Jaracza została odwołana. Przyczyną była choroba aktorki. Jednak już w niedzielę (5 października) wieczorem widzowie mogli obejrzeć sztukę Petera Barnesa.

Premiera Czerwonych nosów odwołana

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

Premierę „Czerwonych nosów” zaplanowano na sobotę na godz. 19. Widownia teatru była wypełniona, kiedy ogłoszono 15 minutowe przesunięcie rozpoczęcia przedstawienia ze względu na złe samopoczucie jednej z aktorek.

Widzów zaproszono do foyer na lampkę szampana. Po dzwonku wszyscy wrócili na widownię Dużej Sceny i wtedy Beata Ochmańska i Piotr Filipowicz, zastępca dyrektora do spraw organizacji i marketingu, ogłosili odwołanie premiery.

— Zaproszenia i bilety z premiery zachowują ważność — informuje Ochmańska. — Można je wymienić na inny odpowiadający termin. Można też zwrócić bilet i otrzymać zwrot pieniędzy.

„
Czerwone nosy” to historia teatralnej trupy prowadzonej przez mnicha w Flote w czasach zarazy, która w XIV wieku pustoszyła Europę.

Jednak, jak zapowiadał reżyser Janusz Kijowski, jest to zrealizowane z rozmachem widowisko musicalowe, z tańcem i piosenkami.

Byliśmy na pokazie przedpremierowym... Sztukę będzie można oglądać do 30 października.


MZG

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB