Teatralnym flash mobem zapraszali na Trzydniówkę

2014-07-14 13:02:12 (ost. akt: 2014-07-16 11:05:14)
Teatralnym flash mobem zapraszali na Trzydniówkę

Wszędzie, gdzie się pojawią wzbudzają zainteresowanie przechodniów. Nie inaczej było w miniony piątek (11 lipca), gdy eKulturalni przyjechali do Olsztyna. Na starówce, uczestnicy „Mediakacji” kolorowym flash mobem zapraszali mieszkańców i turystów na Olsztyńską Trzydniówkę Teatralną.

- Drugiego dnia swoich mediakacyjnych podróży młodzież promowała imprezę organizowaną przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie - Olsztyńską Trzydniówkę Teatralną, która rozpocznie się już 18 lipca – mówi Zuzanna Gajewska, redaktor portalu eKulturani.pl.

Lepszej reklamy Trzydniówki nie można było sobie wymarzyć. Młodzież z maszerowała i tańczyła poloneza na Starym Mieście. Krótkie etiudy nagradzane były brawami przez przechodniów, którzy szczegółowo dopytywali o program imprezy.

- Robiliśmy wielkie bańki mydlane i oczywiście rozdawaliśmy ulotki. Chcieliśmy zaprosić mieszkańców i turystów, by przyszli na imprezę organizowaną przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, a przede wszystkim przekonać przechodniów, że imprezy kulturalne wcale nie muszą być nudne – dodaje Zuzanna Gajewska.

Zdjęć i filmików z happeningu szukaj na fanpage eKulturalni.pl. Byłeś tam? Widziałeś happening? Robiłeś im zdjęcia lub nagrałeś filmik? Wrzuć to do sieci z hashtagiem #ekulturalni lub/i #mediakacje

Działania młodzieży są częścią projektu „eKulturalni.pl, czyli kultura w nowych mediach” realizowanego przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” i portal eKulturalni.pl.

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB