BLUR 444 — reminescencje. Wernisaż wystawy fotograficznej

2014-07-01 13:18:43 (ost. akt: 2014-07-01 13:49:19)
BLUR 444 — reminescencje. Wernisaż wystawy fotograficznej

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

— W życiu każdego przychodzi czas na pewne podsumowania. Co zrobiłem, gdzie byłem, czego się nauczyłem... Taki czas przyszedł i w naszym, stowarzyszeniowym życiu. Pomyśleliśmy, że najlepszym podsumowaniem będzie wystawa, pokazująca co ciekawego udało nam się zrobić od momentu reaktywacji do dzisiaj — piszą na swoim facebookowym profilu członkowie BLUR. Wernisaż wystawy już w najbliższy piątek.

Przegląd najważniejszych prac fotografów związanych z Warmińsko-Mazurskim Stowarzyszeniem Fotograficznym BLUR, skrótowy, subiektywny, ale ciekawy i być może zachęcający do... chwycenia za aparat?

Już w najbliższy piątek w Galerii Stary Ratusz przy Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Olsztynie odbędzie się retrospektywna wystawa poświęcona stowarzyszeniu, obejmująca zdjęcia z plenerów, warsztatów i nagłych porywów inspiracji.


***

Blisko 50 osób — miłośników przyrody, fotografów i przyjaciół Łyńskiego Centrum Rozwoju „AŁNA” i Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia Fotograficznego BLUR — wzięło udział w plenerze fotograficznym w rezerwacie przyrody Źródła Rzeki Łyny.


Czy zdjęcia z tego pleneru również pojawią się na najnowszej wystawie? Przekonajcie się sami!

BLUR 444 — reminescencje
piątek (4 lipca), godz. 16:00
Patio biblioteki w Starym Ratuszu, ul. Stare Miasto 33
Wystawę będzie można oglądać do 16 lipca


Materiały organizatora

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB