Rapowa szkoła słowa i dźwięku

2014-04-18 09:49:56 (ost. akt: 2014-04-18 12:56:00)
Rapowa szkoła słowa i dźwięku

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

Poskładaj rymy z Tetris'em podczas bezpłatnych warsztatów muzycznych Red Bull Szkoła Dźwięku 24 kwietnia w klubie studenckim Rakor.

Mc Teteris rozpocznie zajęcia o godz. 15. Tematem warsztatów będzie pisanie tekstów hip-hopowych oraz ich rapowanie. Niezależnie od poziomu wyszkolenia muzycznego, każdy ma szansę dowiedzieć się, jak można władać tekstem i dźwiękami na najwyższym poziomie.

Osoby, które wyróżnią się podczas warsztatów rapowym szóstym zmysłem czeka nagroda w postaci nagrania utworu we współpracy z Make Some Noise Studio.

Red Bull Szkoła Dźwięku to wydarzenie muzyczne skierowane do młodych Mc's, którzy piszą swoje teksty, lecz nie mają gdzie ich zaprezentować. Jest to również szansa dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z muzyką rap.

Mc Tetris, który przyłączył się do projektu, jest polskim freestyle’owcem, który dzięki swojemu oryginalnemu stylowi rapowania zapewnił sobie miejsce wśród najlepszych hip-hopowców w kraju.

Czy jego wiedza oraz doświadczenie przyczynią się do poszerzenia horyzontów muzycznych młodych artystów? Sprwdź to na własnej skórze!

RED BULL SZKOŁA DŹWIĘKU
24 kwietnia, godzina 15
Miejsce: Klub Rakor, Dom Studencki nr 2, ul. Kanafojskiego 1, Olsztyn

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem: warsztaty.szkola.dzwieku@gmail.com

Wstęp wolnyMateriały organizatora

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB