Filharmonia zaprasza. Ubierzemy 7-metrową choinkę

2013-11-28 08:10:00 (ost. akt: 2013-11-28 10:13:32)
Filharmonia zaprasza. Ubierzemy 7-metrową choinkę

Autor zdjęcia: Archiwum FW-M

Najpierw mistrzowski recital, potem choinka z Mikołajem. Filharmonia Warmińsko-Mazurska zaprasza na dwa atrakcyjne wydarzenia w świątecznym nastroju.

W piątek o godz. 19 rozpocznie się koncert z cyklu „Mistrzowskie recitale fortepianowe”. Na scenie wystąpi Wojciech Waleczek, wybitny polski pianista, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach (2003 r.) oraz studiów podyplomowych w Vancouver Academy of Music w Kanadzie.

>> „Mistrzowskie recitale fortepianowe” w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

Natomiast w niedzielę w godz. 10-13 filharmonia zaprasza całe rodziny na dzień otwarty pt. „Choinka w filharmonii”. Razem ze św. Mikołajem będzie można ubrać 7-metrową choinkę, przygotować ozdoby, a twórcy ludowi z Warmii i Mazur zaprezentują m.in. swoje ozdoby świąteczne.

Wolontariusze współpracujący z Fundacją „Przyszłość dla Dzieci” pomogą maluchom przygotować ozdoby, które później przystroją choinkę. Tego dnia będzie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie podopiecznych fundacji chorujących na porażenie mózgowe. Animatorzy z Eranova zaprezentują karnawałowe malowanie twarzy, a kwartet smyczkowy Avista wprowadzi gości filharmonii w świąteczną atmosferę.

Natomiast w sali koncertowej odbywać się będzie pod kierownictwem Iwony Pavlović próba do spektaklu „Dziadek do orzechów”. Karty wstępu na otwartą próbę (godz. 11 i 12) można pobrać w kasie filharmonii (od godz. 9).

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB