Znani blogerzy odwiedzili Warmię. Byli zachwyceni!

2013-11-01 12:12:00 (ost. akt: 2013-11-01 12:50:01)
Znani blogerzy odwiedzili Warmię. Byli zachwyceni!

Autor zdjęcia: Wojciech Benedyktowicz

Autorzy jednych z najbardziej znanych i czytanych blogów w Polsce przyjechali do Olsztyna, by wziąć udział w Rebelii Kultury. Blogerzy nie kryli zachwytu po wizycie na Warmii.

Do Olsztyna przyjechali Andrzej Tucholski (jestkultura.pl), Agnieszka Tatera (ksiazkowo.wordpress.com), Matylda Kozakiewicz (segritta.pl), Krzysztof Gonciarz (Wybuchające Beczki) i Maciej Mazurek (zuchrysuje.pl).

Blogerzy wzięli udział w Warmii: Rebelii Kultury.

Jak podobała im się wizyta w naszym regionie?

Andrzej Tucholski na swoim blogu pisze tak: "Warmia jest piękna. Jest wypadkową tego, co zawsze wyobrażałem sobie po idyllistycznych opisach w Wiedźminie i tego, co zawsze sądziłem o wyglądzie Polski za czasów Chrobrego czy Kazimierza Wielkiego". (Więcej)

Agnieszka Tatera o Olsztynie pisała tak: "Miasto, którego starówka podbija serce. Mała, ale bardzo nastrojowa! Jako rasowy mol najszybciej zauważyłam bibliotekę, która na dodatek mieści się w centralnie położonym, ładnym budynku. Robi wrażenie!". (Więcej)

Matylda Kozakiewicz, czyli Segritta swój pobyt w Olsztynie opisała tak: "Oby ta kameralność w Olsztynie została – razem z bardzo krytyczną oceną Olsztyna, jaką wystawiają mu jego właśni mieszkańcy. Bo to jest urocze i po raz kolejny przekonuję się, że najlepiej czuję się w miastach, których mieszkańcy nie zadzierają nosa i z „pewną taką nieśmiałością” opowiadają o swojej małej ojczyźnie."(Więcej)

Maciej Mazurek z Poznania o regionie pisze tak: "Dwa dni, trochę mało, czuję niedosyt. Będę musiał tu wrócić. Wrócić z solidnym planem zwiedzenia Warmii, jej jezior, zamków i innych zabytków. Tereny piękne i jeszcze niezniszczone przez turystów." (Więcej)

Krzysztof Gonciarz pobyt w Olsztynie zrelacjonował tak:

opr. wam

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. henryk #1240203 | 89.228.*.* 9 lis 2013 01:26

    Czarna ul.Grunwaldzka, wieczorem w czasie deszczu, wzbudziła największy zachwyt.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. zbyt ścisły #1234069 | 83.25.*.* 1 lis 2013 13:19

    Warmia wygląda jak Polska za Bolesława Chrobrego :/

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz